COVID-19

УЗД ЛЕГЕНІВ

Завдяки своїй доступності, високій інформативності, відсутності променевого навантаження УЗД займає одне з провідних місць серед променевих методів діагностики. Це неінвазивний метод діагностики захворювань різних органів і систем організму. На сучасному етапі ультразвукове дослідження - скринінгова методика, яка може виявити захворювання на доклінічній стадії захворювання, тобто при відсутності скарг у пацієнта. Рання діагностика дозволяє проводити найбільш ефективне лікування. У пацієнтів з клінічними симптомами. УЗД проводиться як діагностичний, так і уточнюючий метод.

Маловідомі факти про ультразвуковий апарат

  • Люди не можуть чути ультразвукові хвилі, оскільки вони мають високу частоту, але собаки та коти можуть!

  • Ультразвук є формою механічної енергії, а не електричної. 

  • Візуалізація ультразвуком відбувається в послідовності з трьох етапів - виробляючи звукову хвилю, приймаючи відлуння і, нарешті, інтерпретуючи їх.

  • Ультразвук із його неінвазивним та неіонізуючим випромінюванням є безпечним та не має відомих побічних ефектів, на відміну від інших методів візуалізації. Тому це найбільш улюблена технологія візуалізації у більшості випадків діагностики.

  • Один з найменших ультразвукових перетворювачів настільки малий, що може поміститися в кровоносну судину.

  • Гель, що використовується під час УЗД, повинен забезпечити більш щільний зв’язок між шкірою та датчиком, забезпечуючи таким чином більш точне зчитування. 

Читайте додатково:

Helicobacter pylori. Значна частина хвороб шлунка є, як не дивно, інфекційними захворюванням. Викликаються вони ...

Метод УЗ діагностики легенів давно відомий. Здебільшого він використовується для діагностики ургентних станів пацієнтів. В таких випадках обстеження проводиться за так званим «коротким» BLUE протоколом і дозволяє швидко встановити, наприклад, пневмоторакс, набряк або емфізему легенів. Для більш детального обстеження ми, фахівці спеціалізованої медичної практики «ТЕХІНМЕД», застосовуємо розширений протокол діагностики і проводимо сканування 16-х легеневих зон.
Використання УЗД в умовах епідемії COVID-19
 

Ультразвукова діагностика стала світовим стандартним інструментом у клінічній практиці. Ефективність та безпечність методу доведена прикладами використання у різноманітних сферах медицини. Епідемія COVID-19 змусила медиків і науковців шукати та використовувати різноманітні способи діагностики для встановлення найкращих методів лікування пацієнтів.

003.jpg
004.jpg
Підсумовуючи, метод УЗ діагностики легенів це:

  • швидкість

  • безпека

  • відносна простота

  • ефективна результативність

«ТЕХІНМЕД» використовує обладнання експертного класу, виробництва одного зі світових лідерів апаратів ультразвукової діагностики – компанії TOSHIBA, що у поєднанні з високою кваліфікацією спеціалістів, дозволяє досягнути максимально достовірних результатів обстежень.

Зазвичай, здорова поверхня легенів слугує певним «дзеркалом», тому ультразвукові хвилі повністю відбиваються плевральною площиною. Уражені ділянки розсіюють хвилі і зображення супроводжується характерними змінами - артефактами.


Лікар може виявити топографічні зображення вогнищ ураження, оцінити ступінь цих уражень на поверхні легенів та відслідкувати динаміку змін в часі.


Серед наслідків COVID-19 - важкі патології, що можуть залишати свій слід у легенях навіть після перенесеної хвороби. Тому дуже важливим залишається моніторинг дихальної системи у хворих, що перенесли коронавірус.

002.jpg

УВАГА!

УЛЬТРАЗВУКОВІ ОБСТЕЖЕННЯ ПРОВОДЯТЬСЯ ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ. 

т. 096 242 1103